מה מיוחד באחסון אתרי וורדפרס?

הינה זה בא ובשעה טובה הסתיימה הקמת האתר החדש. בדיוק בזמן הזה אתם מחפשים המלצות לאחסון אתרים טוב, עם שרתים מהירים ומאובטחים, שיבצעו גיבויים באופן אוטומטי וברמה יום יומית. לא פלא, שתחפשו את החברה, שנותנת את השירות הכי מקצועי שאפשר. הרי אתם השקעתם המון במחשבה והתאמת עיצוב, כתבתם או הזמנתי כתבות.

בכל חברת אחסון רצינית, וביניהם ג’טסרבר אחסון אתרים, ישנם מגוון חבילות אחסון, כך שניתן להתאים את החבילה בדיוק לצרכים שלכם. למשל, אם אתר בנוי על מערכת וורדפרס, שהיא אחת המערכות הנפוצות ביותר, אז עדיף לבחור את החבילה בהתאם.

אמנם, אותה מערכת וורדפרס, ניתן בקלות לאחסן בכל אחד מהמסלולי אחסון, עדיין עדיף להיות בררנים ולבדוק מספר פרמטרים שונים. הפרמטרים האלו משפיעים על איכות של האחסון. בין הפרמטרים החשובים תמצאו: רוחב פס, נפח האחסון וועד.

ישנם בשוק מספר חבילות, שנקראות חבילות אחסון אתרים וורדפרס. מה מיוחד באחסון אתרי וורדפרס? בחבילות האלו, בדרך כלל תמצאו התקנה פשוטה ומהירה של מערכת וורדפרס בשפה העברית. זה יקל עליכם בענייני ניהול האתר.  כמו כן, חשוב, שלחברה שתבחרו בה, תהיה שירות לקוחות או/ו תמיכה טכנית זמינה ומקצועית. וכמובן, גם שרתים מהירים ומאובטחים. לצורך עבודה חלקה ומהירה של האתר, חייבים גם אחסון, שיתבצע בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת, שתוכל לספק את המהירות.

מדוע לא מומלץ לבחור באחסון אתרים וורדפרס בחינם?

 

למרות הרצון העז, של הבעלי העסקים לחסוך בהוצאות במיוחד בזמן משבר כל כך חמור, לא מומלץ לבחור באחסון אתרים בחינם. ישנם סיבות רבות למה לא לבצע את זה.

דבר ראשון חבילות כאלו בדרך כלל תהיו מגבולות ברוחב פס או נפח אחסון, ללא אבטחה טובה. לפעמים גם שירות לקוחות אינו מספק תמיכה ראויה. נכון, שפעם, היו מחירים מאוד גבוהים של חבילות אחסון בארץ, ולכן חלק מהלקוחות היו מעדיפים לבחור באחסון בחוץ לארץ, אבל עם הזמן המחירים ירדו והיום אין שום סיבה לחפש את השירות מחוץ לגבולות ישראל.

עכשיו, כשאתם יודעים הכל על אחסון אתרים וורדפרס, אתם תוכלו לעשות את הבחירה המושכלת.