אתר לעורך דין – כל מה שחשוב לדעת לפני הקמה או שדרוג של אתר

אם אתה עורך דין ורוצה לדעת איזה אתר לבנות או אם הגיע זמן לחדש את הישן, אז הכתבה הזאת בדיוק בשבילך. נתחיל מי זה שעולם הטכנולוגיות מתפתחת עם מהירות בזק וזה אומר שכל הזמן יש עדכונים ושינויים. האם זה אומר שעם שינוי שקופץ חייבים לשדרג את האתר? בוודאי שלא, אבל פעם בכמה זמן חייבים לעשות “הערכת מצב” ולבדוק מה קורה מסביבך, הכוונה לראות מה קורה באתרים של מתחרים או אם צצו אתרים חדשים? בנוסף למעקב מקומות חשוב גם להיות עם יד על הדופק לגבי תנועה לאתר ופרמטרים שקשורים להתנהגות של גולשים באתר. כמו כן מאוד חשוב תמיד לבדוק שאתר מותאם לכל הדפדפנים הנפוצים וכמובן למובייל.

עכשיו נדבר על תוכן של האתר. במהלך השנים דברים משתנים ולא תמיד אתם מקפידים ישר לעדכן את הכתבות שפורסמו באתר. ניקח לדוגמה אתר של עורך דין הגירה לארה”ב ותקופה של קורונה. במהלך השנה האחרונה מאז שהתפרצה המגפה מדיניות של הגירה לארצות הברית השתנתה לא פעם אחד, אם במקרה יש מישהו שעוקב אחרי השינויים ומעדכן את התוכן בזמן באתר, אז גולשים שנכנסים לאתר מקבלים מידע עדכני ביותר ומגיע למסכנה שזה מקצוען, אבל אם יש שינוי במדיניות ובאתר לא מופיעה מילה אחת על זה ולא ציוץ קטן, אז לפעמים מתעורר אצל גולשים ספק אם מדובר על איש מקצוע רציני.

אתר לעורך דין - כל מה שחשוב לדעת

עוד מספר טיפים בנושא תוכן לאלו מבניהם שעדיין נמצאים בשלבי הקמת האתר. בנוסף לפרסום של שירותים שאתם מציעים ללקוחות מומלץ מאוד לפרסם גם חוות דעת של לקוחות אמתיים, אם ניתן אז גם תקציר של התיקים, שניהלתם.

אם אתם יכולים תמיד תבקשו מלקוח מרוצה להשאיר חוות שלו על שרות שלכם בצורה של סרטון וידאו, כך תתחילו בשלב הזה אתם תרכשו אימון מהלקוח הפוטנציאלי.

כאשר אתם כותבים או מזמינים מאמרים לאתר לכם, תמיד תזכרו שתוכן חייב להיות שימושי ויעיל עבור הגולש. זה ישפיע על הזמן שבו הלקוח יישאר באתר שלכם, לאן יעבור אם בכלל מאותו עמוד הנחיתה, שדרכו הגיע לאתר. אם גוגל מזהה שגולש נכנס לאתר ומיד יצא אז יש סיכוי לא קטן, שהוא יחשוב שאתר אינו רלוונטי עבור בקשת חיפוש הזה ובמידה וזה יהיה מצב שחוזר על עצמו כמה וכמה פעמים, אז אתר שלכם ירד בתוצאות החיפוש ובהתאם ירד גם מספר המבקרים.

כמו כן אם אתם רואים שיש שאלות שחוזרות על עצמן מידי פעם מלקוחות שונים אז אולי הגיע זמן לכתוב כתבה בנושא ולפרסם באתר, בתנאי שזה לא יפגע בפרנסה שלכם. תדעו שלא כל כותב תוכן יכול לכתוב כתבות בנושאים משפטיים לאתר, לכן תמיד מומלץ לכתוב תוכן בעצמך או אם אין אפשרות אז לשכור מקצוען שמכיר את התחום, לדוגמה סטודנט למשפטים. אם יש תהליכים, שעבורם נדרש אוסף מסוים של מסמכים, אז כדאי לפרסם רשימה מסודרת בנושא. זה יהיה מאוד שימושי עבור גולשים וגם יעזור בבניית אימון אליכם.